Need for Speed Hot Pursuit Remastered – gra, która wciąga na wiele godzin

Fani gier o tematyce wyścigowej z pewnością kojarzą całą serię Need for Speed. Jej najnowsza odsłona, czyli Hot Pursuit Remaster to kolejne arcydzieło, które wyszło z rąk Electronic Arts.

Premiera gry Need for Speed Hot Pursuit Remastered miała miejsce na początku listopada 2020 roku. Stanowiła tym samym mocno odświeżoną i zmodernizowaną wersję gry Hot Pursuit, która ujrzała światło dzienne w 2010 roku.

Niesamowita grafika

Gra Need for Speed Hot Pursuit Remastered przyciąga uwagę gracza niesamowitą, niezwykle realistyczną grafiką. Samochody, którymi przemierzamy rozbudowane i dopracowane ulice miasta, zaskakują detalami i realistycznymi zarysowaniami, w przypadku stłuczki. Pokonując kolejne kilometry sportowymi autami podziwiać można niesamowite krajobrazy i piękne zakamarki miasta. Ścigać się można zarówno przy świetle dziennym, jak i po zmroku, co dodaje dodatkowych emocji rozgrywce.

Stań po obu stronach prawa

W najnowszej odsłonie serii Need for Speed będziesz mieć okazję zarówno do brania udziału w spektakularnych ucieczkach przed policją, jak i organizowania takich pościgów za podejrzanymi kierowcami. Daje to wiele możliwości wykorzystania niezwykle szybkich i wyposażonych aut. Nie daj się zatrzymać gliniarzom, pokonując rywali w ulicznych wyścigach i zgarniając niezwykłe nagrody, które pozwolą Ci na szybki postęp w grze.

Graj ze znajomymi w trybie wieloosobowym

Jeśli uwielbiasz rywalizacje ze znajomymi, tryb wieloosobowy z pewnością przypadnie Ci do gustu. Rzuć wyzwanie swoim kumplom i pokonaj ich w bezpośredniej rywalizacji. Elektronic Arts zadbało bowiem o proste i szybkie łączenie się z innymi graczami, bez względu na platformę, z której się korzysta. Pędź ruchliwymi ulicami Seacrest County i zachwycaj wszystkich swoimi umiejętnościami. Nowe wyzwania, jakie stawiać będzie przed Tobą gra, wciągną Cię w rozgrywkę na wiele godzin.

Mnóstwo modeli samochodów do wyboru

Najnowsza wersja serii Need for Speed dostarcza całą gamę sportowych aut, które podczas rozgrywki możesz mieć do dyspozycji. Wybierz swój ulubiony model Astona Martina, Audi, Chevroleta, Lamborghini, Mercedesa, Porsche oraz wielu innych samochodów i poczuj moc koni mechanicznych pod maską. Przetestowanie każdego z aut z pewnością zajmie Ci wiele czasu, bowiem producenci gry zadbali o ich różnorodność.

Wymagania sprzętowe

Jeśli zamierzasz grać w Need for Speed Hot Pursuit Remastered na PC, musisz liczyć się z wysokimi wymaganiami sprzętowymi stawianymi przez grę. Aby zadziałała ona na Twoim komputerze na minimalnych ustawieniach grafiki, powinien posiadać on procesor nie gorszy niż Intel Core i3-2120 lub AMD Phenom II X4 965. Karta graficzna to przynajmniej Nvidia GeForce GTS 640 lub w przypadku AMD Radeon HD 5870. Dodatkowo wymagane jest 8 GB pamięci RAM oraz 45 GB wolnego miejsca na dysku. Oczywiście im lepszym sprzętem dysponujemy, tym więcej detali będziemy mogli dostrzec w grze, a sama rozgrywka będzie płynniejsza i przyjemniejsza.