Gdzie zagrać w gry online za darmo?

Gry online to świetny sposób na przełamanie nudy, rozwijanie kreatywności, a także rozrywkę w gronie znajomych. To doskonała zabawa w jesienne deszczowe wieczory i nie tylko. Ogromny wybór portali i gier sprawi, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Przedstawiamy najbardziej popularne strony z grami online całkowicie za darmo.

Kurnik.pl

To jeden z najbardziej rozpoznawalnych portali online, który zna każdy zapalony gracz planszowy czy karciany. Do dyspozycji mamy sporo popularnych gier, w które możemy grać online – szachy, makao, warcaby, tysiąc, kółko i krzyżyk, czy kalambury. Wystarczy się zarejestrować lub zalogować jako gość i już mamy możliwość gry ze znajomymi i ludźmi z całego świata.

Gry.pl

To serwis dedykowany szczególnie młodszym graczom. Gry flashowe, które znajdziemy na stronie, mają bardzo przyjazną grafikę i tematykę co sprawia, że młodsi gracze będą z pewnością zadowoleni.

Gry.jeja.pl

Również bardzo popularny portal, o którym słyszałeś zapewne nieraz. Obok gier, które podzielone są na różne kategorie, możemy także obejrzeć śmieszne filmiki czy poczytać dowcipy. Wszystko na jednej stronie.

MMOGame

Ten serwis oferuje nieco mniej gier od konkurencji, ale wrażenia z gier dostępnych na stronie są ogromne. W witrynie znajdziemy w większości przypadków wieloosobowe, gry sieciowe na przeglądarki. Gry miedzy sobą różnią się poziomem skomplikowania. Gry dostępne na stronie wymagają zaangażowania, a rozgrywki mogą trwać tygodniami.

Gry OnLine

To również bardzo znany serwis z grami flash. Na uwagę zasługuje dużą ilość gier flashowych – do wyboru użytkownik ma aż kilka tysięcy gier. Pomoc w wyborze możliwa jest przy podziale na czytelne kategorie. Poza grami dostępne są również aplikację oraz gry na smartfony.