Smart pancernik. Niezniszczalny smartfon

Jeśli potrzebujesz naprawdę niezawodnego, odpornego na wstrząsy, odpornego na kurz i wilgoć smartfona, nasz ranking najlepszych smartfonów odpornych na wstrząsy pomoże ci w podjęciu decyzji.

Za każdym razem, gdy smartfon znajduje się na podłodze po upadku, masz nadzieję, że zobaczysz jego ekran w całości, ale często się rozbija. Większość ludzi, aby wykluczyć takie przypadki, kupuje pokrowce ochronne i przykleja Folie ochronne do ekranu. Ale nawet to nie zawsze uratuje twój telefon przed uszkodzeniem.

Dla tych, którzy pracują w trudnych warunkach lub prowadzą aktywny tryb życia i są narażeni na działanie środowiska, najlepszym wyborem może być smartfon pancerny odporny na wstrząsy, który spełnia klasę ochrony i wojskowy standard bezpieczeństwa. Bezpieczny smartfon, będzie rozsądnym wyborem jako drugi telefon, podczas uprawiania sportu, wycieczek przyrodniczych i podróży.

Najlepsze bezpieczne smartfony oferują inne niż zwykłe funkcje, takie jak obecność kamery termowizyjnej, miernik zanieczyszczenia środowiska, lub użycie jako PowerBank do ładowania urządzeń. Zapewniamy, że w rankingu bezpiecznych smartfonów wszystkie urządzenia są odporne na kurz, co oznacza, że są zgodne z klasą zabezpieczeń, mają również wzmocnioną obudowę, która ochroni je przed upadkiem. Ale nie zapominaj, że chociaż urządzenia zostały przetestowane zgodnie ze standardami wojskowymi, wynik upadku może się odróżniać od testów laboratoryjnych.

Na rynku dostępnych jest wiele bezpiecznych smartfonów, wybór naprawdę wysokiej jakości nie jest tak łatwy.

Z kamerą termowizyjną

Odporna na wstrząsy obudowa składa się z termoplastycznego poliuretanu ze stopu aluminium i metalowej gumowanej ramy ze ściętymi narożnikami. Z przodu nieco zagłębiony wyświetlacz z wycięciem w kształcie łzy pod szkłem ochronnym. Ogromna bateria jest w stanie wytrzymać 18 godzin użytkowania przeglądarki i 19 godzin nieprzerwanego odtwarzania wideo. W przenoszeniu do codziennego użytku są to stabilne 2 dni w trybie zrównoważonym. Aparat tworzy jasne, żywe zdjęcia z dobrymi szczegółami i niskim poziomem szumów. Widoczny jest zrównoważony zakres dynamiczny i kontrast, a także przekrzywienie balansu bieli w ciepłe odcienie. Nocne krajobrazy są głównie zdominowane przez ciemne obszary, ale jest to korygowane przez specjalny reżim. Ponadto kamera termowizyjna. Wydajność jest zaprojektowana do obsługi prostych programów i prostych gier, możliwe jest uruchomienie czegoś trudniejszego, ale przy niskich ustawieniach.

Smartfon współpracuje z najnowszą technologią połączenia z siecią komórkową 5G. Wirtualny asystent został zmodernizowany i może samodzielnie instalować aplikacje takie jak alarm i wyłączenie Wi-Fi. Dodatkiem do niego była funkcja pokazująca użytkownikowi odczyty kompasu, przełączania podświetlenia i stopera. Bogaty ekran ma doskonałe odwzorowanie kolorów. Dzięki dużej rozdzielczości gęstość pikseli wynosi oszałamiająca.

Obudowa chronionego telefonu wygląda dość dyskretnie, ale atrakcyjnie. Zdejmowana, żebrowana pokrywa wykonana jest z gęstego plastiku i jest otoczona zaokrągloną metalową ramą. Otwór pod przednią kamerą jest wycięty bezpośrednio w jasnym i wyraźnym wyświetlaczu. Bateria umożliwia normalne korzystanie z telefonu przez bardzo długi czas. Możesz spędzać czas w Internecie przez Wi-Fi i zapomnieć o ładowaniu. Obsługiwane jest szybkie ładowanie, które ładuje urządzenie w pełni w ciągu mgnienia oka. Główny głośnik jest dobrze słyszalny nawet w hałaśliwych warunkach, a jakość dźwięku jest całkowicie akceptowalna, aby nie używać słuchawek. Wbudowany moduł fotograficzny ma główny aparat i szeroki kąt. Zdjęcia z nich są umiarkowanie eksponowane i wyraźne, ale kolory zbliżone do rzeczywistych. W bardziej złożonym oświetleniu trudno jest dostrzec szczegóły w cieniach, ale ogólny obraz wygląda ładnie. Poziom wydajności otwiera dostęp do wielu wymagających gier, w których jednak trzeba będzie ograniczyć się do niskich ustawień graficznych.

W innym modelu może być zamontowana najlepsza kamera termowizyjna. Wytrzymała, ciężka obudowa składa się z grubej metalowej ramy i gęstego matowego plastiku w miejscu oparcia, a przednia strona jest chroniona hartowanym. Czas pracy różni się w zależności od trybu, ale średnio jedna bateria wystarcza na jeden dzień z niewielkim nadmiernym obciążeniem. Dźwięk z głównego głośnika ma dobrą głośność i jakość odpowiednią do wszystkich celów. Obraz z kamer jest dość szczegółowy i nasycony kolorami, ale ostrość jest nieco niewystarczająca, a w jasnych obszarach widoczne są prześwietlenia. Poziom wydajności obsługuje nawet wymagające gry na wysokich ustawieniach. Ale dla bardziej stabilnego procesu zaleca się obniżenie tekstur do średnich.

Kolejny potężny smartfon z kamerą termowizyjną, która jest jego niezaprzeczalnym atutem, zaskakuje każdego wyszukanym wyglądem.

Żebrowane oparcie wykonane jest z wytrzymałego gumowanego tworzywa sztucznego, otoczonego grubą, ściętą w rogach, metalową ramą o matowej fakturze. Wyświetlacz działa na matrycy IPS i pokrytej szkłem ochronnym. Ekran ma wycięcie w kształcie litery U dla przedniego obiektywu. Obsługiwane przewodowe
ładowanie. Głośnik mono ma przyjemną jakość dźwięku i poziom głośności. Zdjęcia utworzone w aparacie mają tutaj dobrą ostrość i szczegóły. Domyślnie kolory i kontrast są blade, ale pomoże w tym wbudowana sztuczna inteligencja.