Ślubne historie w The Sims 4

Najnowszy dodatek do gry The Sims 4 miał planowo pojawić się 17 lutego. Dodatek miał zostać wstrzymany na rynek rosyjski. Jednak EA złamało się pod wpływem głosu fanów i przesunęło premierę Ślubnych Historii na 23 lutego. Pomimo dłuższego czasu na dopracowanie gry, już dochodzą głosy o tym że finalna wersja nie została dostatecznie dopracowana. Czego dokładnie możemy spodziewać się kupując nowe rozszerzenie do gry?

Ślubna gorączka w Simsach

Ślubne Historie to kolejny po Wystroju Marzeń i Krainie Magii pakiet rozgrywki. Jak sugeruje nazwa, wszystkie dodane elementy związane są z uroczystościami ślubnymi. Pierwszy smaczek zmian dostaliśmy jeszcze przed planowaną premierą gry wraz z aktualizacją podstawy. Dodana została bowiem możliwość ustawienia nowego typu relacji podczas tworzenia simów. Teraz możliwe będzie ustawienie statusu narzeczeńskiego już na etapie tworzenia rodziny. Dodano także dwa nowe wyzwania-scenariusze, oczywiście związane z wzięciem ślubu.

Co znajdziemy w najnowszym game packu?

Na pewno wiele osób ucieszy dodanie nowego świata. Taratosa jest przepiękną krainą inspirowaną wyraźnie południem Europy. Znajdziemy to dziewięć nowych parceli, z czego cztery przeznaczone są jako parcele mieszkalne. Dodany został także nowy typ lokalizacji- przeznaczonych do organizacji uroczystości zaślubin i wesel. Gotowe budynki znajdziemy umieszczone na mapie, a także w galerii. Co ciekawe wszystkie projekty wykonane zostały przez graczy, co gwarantuje nam naprawdę widowiskowe wykonania.

Największym elementem dodatku jest oczywiście ślub. Jednak nie sama ceremonia będzie tu najważniejsza. Wprowadzone zostaną bowiem elementy, o które państwo młodzi muszą zadbać i w realnym świecie. Wybór strojów ślubnych, planowanie uroczystości, zakup tortu czy kolacja próbna. Teraz planowanie wesela będzie o wiele bardziej ciekawe a uroczystości rozbudowane.

Drobne potknięcia w drodze do ołtarza

Jeszcze przed premierą gry dało się słyszeć pierwsze głosy o problemach z płynną rozgrywką. Sama uroczystość zaślubin u wielu graczy testowych nie chciała się w ogóle odbyć. Simowie- goście zajęci byli ćwiczeniami, a simowie- państwo młodzi woleli prowadzić dyskusję zarówno z gośćmi jak i sobą nawzajem. Choć problemy pojawiały się u wielu osób również zaraz po włączeniu gry. Pozostaje nam mieć tylko nadzieję, że najnowszy patch jest już w drodze, gdyż wielu graczy ma wciąż problem z zawieszaniem się gry lub ignorowaniem przez simów wydawanym im poleceń.

Jeśli ciekawi Was skąd bierze się ogromna popularność serii The Sims; serdecznie zapraszamy do lektury niezwykle ciekawego artykułu na serwisie GamingSite.pl pod tytułem „The Sims – skąd się wzięła popularność tej gry?”.

One thought on “Ślubne historie w The Sims 4

  1. W Simsach można stworzyć swój własny, wyimaginowany świat. Producenci starają się, żeby kolejne części wiernie odzwierciedlały rzeczywistość, ale taką bez większych problemów, taką jaką chcemy aby była.

Dodaj komentarz