Poznaj Najnowsze Wieści z Gry Dragonflight World Of Warcraft MMORPG Które Zachwyci Cię Lataniem Na Smokach

Kilka lat musieliśmy czekać na piękne loty na smokach. Dzięki MMORPG WoW Dragonflight możemy doznać rzeczy, które w realnym świecie nie istnieją. Wszystko to czego brakowało w poprzednich częściach, mamy tutaj. Rewolucja to może za duże słowo ale z całą pewnością jest to dobry powrót do fundamentów, za którymi można było zatęsknić. Jest to zdecydowanie udane rozszerzenie od firmy Blizzard.

Czy jest tu ktoś, kto nie grał chociaż raz w WoW’a?

Raczej nie! I bardzo dobrze, bo najnowszy dodatek WoW Dragonflight proponuje miłośnikom MMO nowe rozszerzenie, które wygląda obiecująco, ze spektakularnymi nowościami, potrzebnymi modyfikacjami. Podbudowanie World Of Warcraft fundamentami i powrotu do podstaw, które przypominają kultowy World of Warcraft 2.

Blizzard proponuje swoje wersje WoW’a już od 18 lat. Dominowały w nich dodatki, aż 9. To już standard, że co kilka lat otrzymujemy nowe rozszerzenie tej wspaniałej gry. Tym razem doczekaliśmy się nowego rozdziału w życiu gry World of Warcraft. Dragonflight jako MMORPG przenosi nas do novum, połączenia starych fundamentów z nowymi możliwościami od technologii. Zobaczysz, że poczujesz wolność dzięki tego dodatkowi.

Więcej o dodatku Dragonflight

Dragonflight to dodatek na długie godziny przed ekranem. Nie przejdziesz tej gry w parę dni. Nie uświadczysz wielkiego zła czyhającego za rogiem w postaci demonów czy innych kosmitów. Tym razem smoki wracają do gniazd.

Zadania są tak zaprojektowane, że nawet nie zauważysz jak wbijesz już 70 level. Niektórzy mówią, że dzięki temu w tę grę gra im się lepiej niż np. w Rycerzy Gotham. Do dyspozycji masz również misje poboczne i kampanie fabularne. Jest to rozgrywka tak wciągająca, że może nawet będziesz grać w nocy. Mechanizm gry jest prosty: przynieś, podaj, pozamiataj, na których opiera się większość gier MMORPG. Odrobina wyobraźni pozwala przenieść się do innego świata, poczuć się jak odkrywca nowych lądów.

O bohaterach w grze i nie tylko

Bohaterowie to kluczowy element każdej gry. Gatunek ten wymaga bowiem umiejętności kierowania jednostkami. Blizzard tym razem proponuje powrót do korzeni, nie będziemy mogli zarządzać Jiną, Thrallem czy Khadgarem. Dostaniemy władzę do naszych rąk nad Smokami i frakcjach ze smoczych wysp. Szczególnie ciekawy zabieg biorąc pod uwagę, że Dragonflight zostało skonstruowane o wertykalne znaczenie poziomów.

Nowa forma latania pozwala na wzbijanie się w niebo, niebrania prędkości w przestworzach. Wówczas możemy nabrać energii do działania. Można powiedzieć, że jest to odrębna mini gra, w grze głównej. Trochę czasu może zająć nauczenie się latania na smoku. Żeby móc docenić całość tej minigry trzeba poświecić trochę czasu na odblokowanie wszystkich talentów. Wówczas eksploracja całej gry poprzez latanie jest niezwykle intrygująca. Możesz cieszyć się krajobrazem zanim dolecisz do celu.

Podsumowując otrzymujemy dobrze skonstruowaną grę, z piękną narracją i wciągającą fabułą. Latanie na smokach jest najlepszą przygodą. Wyspa smoków jest bardzo dobrze zaprojektowana, a odnowione profesje mają znaczenie. Możemy cieszyć się również zróżnicowanymi zadaniami, które angażują wszystkich graczy. Poza tym możemy wybrać dodatkowe misje, atrakcje i aktywności, dzięki czemu nigdy nie musimy się nudzić.